Láska mezi Akatsuki 1. nový začátek

19. srpna 2016 v 22:10 | Amanda Uchiha a Samanta Namikaze |  Láska mezi Akatsuki
nová povídka doufám že se bude líbit.

obsah: Tobi nikdy nepoznal co je to láska a v Akatsuki se konečně najde někdo kdo bude schopný mu to předvést. Bude Tobi schopný její lásku opětovat nebo uteče po prvním polibku? A najde se konečně někdo kdo zkrotí blonďatého umělce Deidaru?
Na Tyto a další otázky se dozvíte odpověď v této povídce
Tobi vyběhl ven z Aka-sídla aby si pročistil hlavu, bylo toho na něc moc ,tak nejdřív se rozhodl sundal si masku, aby mu Samanta ukázala co je mít rád, a pak ho líbala . Ale nevěděl proč utekl vlastně se mu to líbylo byl z toho špatný chtěl se tam vrátit a omluvit se , ale jeho hlava říkala opak říkala mu , aby se od ní držel dál , avšak jeho srdce ( které měl momentálně až v kalhotách) mu říkalo ,, vrať se tam a řekni ji co k ní cítíš ". Tobi se rozhodl to udělat , napochodoval do Samantina pokoje .... Samanta zrovna přemíšlela o tom co se před chvílí stalo, nedokázala si to v hlavé uspořádat .... Tobi jí vytrhl z přemýšlení , když zakopl o schůdek u dveří a rozplácl se na zemi . Samanta se začala smát tak až z toho spadla z postele . Tobi se pak ze země posbíral , přišel pomalím krokem k udivené Samantě, přitom si zvedl masku, až byl u ní jen na půl kroku, natáhl se opatrně k ní aby jí nepolekal a políbyl jí, jemně jako by nechtěl poranit motýlka. Samanta chvíly nevěděla co dělat , ale pak se do polibku taky vložila. Líbali se dlouho odtáhli se od sebe jan aby se nadechli, Tobi jí pak objal a do ucha jí pošeptal ,,Tobi už ví co je milovat, Tobi také ví že ... že vás miluje Samanto ". Samanta ani nedýchala na tohle čekala už od dne kdy ho poprvé vyděla. Na oplátku mu zašeptala ,, já tě taky myluju Tobi" dala mu pusu a zmožená tím dnem usnula v Tobiho náručí. Tobi ji opatrně položil na JEJÍ postel dal jí pusinku na čelíčko,a odkráčel něco smlsnout do kuchyně měl ,chuť na sladké. Už do sebe cpal bábovku kterou odpoledne uvařila Konan , když v tom uslyšel jak se Deidara o čem si dohaduje s Amandou řekl si , že je nebude rušit, a odťapkal do Samantina pokoje, kde na něj čekala čerstvě vzbuzená kráska, podal jí kousek bábovky a sedl si k ní na postel.
Mezitím u Deidary a Amandy
,,au nemlať mě, nemůžu za to že... že jsi tak roztomilá"
Amanda se na Deidaru nevěřícně podívala, ale pak se začervenala, Deidara si toho očividně všiml a nakláněl se pomaličku k ní, myslel si že jí dá pusu, ale Amanda byla rychlejší políbyla ho , no nebyl to ani polibek, jen se o něj otřela rty, Deidara to bral jako povolení a více se vložil do polibku, Amanda se nezdráhala a přidala se.
Tobi a Samanta...
Když dojedli bábovku, Samanta si mlsně olízla rty podívala se na Tobiho který se lekl až z toho spadnul . Samantě to přišlo poztomilé a zasmála se , Tobi se na ni podíval pohledem zpráskaného štěněte. Samanta mu pomohla zvednout se a po zbytek noci se na sebe tiskly v láskyplném obětí.
Ráno všichny vypadali jako kdyby je v noci někdo napadl Hidan hned jak vyděl Deidaru se uchechtl, ostatním v kuchini také cukaly koutky nahoru. Deidara se na něj podíval vražedným pohledem, a Hidan si neodpustil jedovatou poznámku jelikož zaslechl Deidaru s Amandou jak se hádají, došlo mu že to nebude jen tak, ,,Ta tě v noci pěkně prohnala, ještě že sem usnul jinak bych asi slintal" ,Kisame zrovna jedl rýži a jakmile to Hidan řekl, zakuckal se, všichny se najednou začaly smát, Deidara jen něco zamumla ve smyslu paka a odešel za Amandou.
Tobi se zrovna probudil i se Samantou v náručí která se také vzbudila, protáhla se v jeho náručí, podívala se mu do jeho černých očí ve kterých se na chvíly stratila , ale až se probrala ,políbila ho na líčko a řekla ,,Dobré ráno ,miláčku"Tobi se zarazil " opravdu mu řekla miláčku",, Dobré ráno, Samanto" Tobi se usmál a políbil jí na líčko, protahl se a řekl, že dojde udělat snídani a donese ji. V kuchyni namazal několik krajícú chleba marmeládou a čokoládou."Tobi dělá snídani i pro Samantu "smál se což přes masku nebylo vydět a odhopsal zpátky do pokoje.
Amanda se vzbudila a podívala se na mírně rozčíleného blonďáčka, který si k ní lehl na postel, položil jí hlavu do klína, ona si začala pohrávat s jeho vlasy, líbyla se mu její přítomnost milovat chvíle strávené spolu se SVOU, krásnou
hnědovlasou, 'kočičkou' ano mohl jí říkat SVOU, jelikož se tou nocí stali víc než přáteli.


Co si myslít eo prvním dílu ? :)
Myslíte si že to Tobimu a Samantě vydrží?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 23. srpna 2016 v 19:29 | Reagovat

Začátek vypadá zajímavě, nejdřív mi teda nedošlo, že jste si daly samy sebe do příběhu, ale hned jsem se chytla a pochopila :-D  :-D tak uvidím, jak se vám to bude vyvíjet v dalším díle ;-)
Ale holky! xD mé oči trochu trpí nad pravopisem... :D  :D  :D

2 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | Web | 26. srpna 2016 v 22:18 | Reagovat

[1]:: Pravopis a já (ani Sami-chan) nejsme kamarádi, ale budu se snažit aby tvoje oči tolik netrpěly :-D

3 Unicorn Unicorn | E-mail | Web | 13. listopadu 2016 v 15:56 | Reagovat

No páni. Dlouho jsem tady nebyla a takový pokrok!Moc se mi líbí tvoje příběhy :-D .

4 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | E-mail | Web | 13. listopadu 2016 v 16:05 | Reagovat

[3]:: Moc mě těší že se líbí, budu se snažit i nadále. Doufám že u mě na blogu zůstaneš a budeš komentovat pravidelně moc by mi to pomohlo

Jinak děkuji za každý komentář :3

5 AAccowswaf AAccowswaf | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 0:24 | Reagovat

This condition is very tied to the reproductive system and can have several causes like a response to injury or abnormal the circulation of blood inside testicles.  Once you discover the best natural remedies, you'll be able to yet again have full charge of your sexual pleasures.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama