Láska mezi Akatsuki 2.Komplikace

27. srpna 2016 v 9:11 | Amanda Uchiha a Samanta Namikaze |  Láska mezi Akatsuki
Tak máme tady další díl povídky Láska mezi Akatsuki. Doufám že se bude líbit :)


Pein si všechny čtyři pozval do kanceláře.
Všichni se tam neochotně dobelhali, a Pein jim rozdal mise
,,Takže Deidara bode uvolňoval cestu a dělat leteckou podporu, Samanta jelikož má vodní čakru bude dělat vodní podporu, jakože bude útočit od vody , Tobi bude se Samantou a Amanda bude zjišťovat pozici a čakru nepřátel"
,,To se chystá válka? že potřebujeme tolik 'podpory'?"
,,Ne!" zakřičel Pein ,, Ale tohle slečinko, není lehký tady s tebou nebudou zacházet v rukavičkách, navíc kdybych vám tam neposlal tolik "podpor" ani by jste se nemuseli vrátit!"
,, No jó furt ,ale já taky s nikým nezacházím v rukavičkách to si nemysli Peine! nejsem jenom křehoučká jsem schopná složit Kakuza a ty víš že tím pádem tu mám největší sílu!"
Deidara se zarazil ,,co že moje křehoučká Amanda a složit Kukuza ?,, nešlo mu to do hlavy taková klidná, občas výbušná kočka a umí vystrčit drápky to věděl, ale až tak?
,, Jak jako složit Kakuza ?" Zeptala se nechápavě Samanta
,, Složit jako mu jednu natáhnou že se minimálně do týdne neprobere" řekl s chladným tónem v hlase Itachi .
,, Co tu děláš ?!"zeptali se jednohlasně
,,Jen tak jsem je zaposlouchal do vaší debaty a musím říct že i u očních technik je velice dobrá"
Jakoby mi říkal něco co nevím řekla si v duchu Amanda. Deidara jen žasl měl otevřenou pusu až na zem a jen je poslouchal. Amanda si toho všimla ,natáhla se k němu, dala mu pusu a zašeptala ,, ještě toho o mě nevíš hodně" Tobi se potom zeptal ,, Co znamená někomu natáhnout?" Pein se zatvářil že to raději neslyšel ,ale odpověděl ,, někomu natáhnout znamená mu dát pěstí"
,, Aha , takže když mi Hidan- san říkal že mi jednu natáhne, myslel tím že mé udeří!" Samanta se zahihňala a natáhla se k Tobimu a něco mu zašeptala, Tobi jen zarytě mlčel, ale pak řekl ,, Ne to Tobi nemůže je tu moc lidí, Tobi je stydlín Tobi nemůže" , V tom se Samanta usmála a Použila svou rychlost, podobnou Technice problesknutí a vzápětí na Tobim obkročmo seděla a líbala ho. Deidara si jich všiml a začal se taky s Amandou líbat ta se jen ráda přidala, Pein to jednoduše okomentoval ,, Nechcete dojít ještě pro Konan nemůžu se na vás dívat" , zamumlali něco jako trhni si, Pein se rozčílil prolítl stěnou a letěl za Konan se kterou se taky začal líbat, Konan to bylo jedno.
Jejich mise byla jednoduchá jít do Suny, ukrást svitky a vrátit se. ale nebylo to tak jednoduché, jak se z prvu zdálo. Kazekage věděl že mají zálusk na tyto svitky, proto je dal strážit jako oko v hlavě ,věděl že kdyby se jim podařilo ukrást je , už by je nikdo nezastavil a Akatsuki by se stali nepřemožitelnými, jelikož tyto svitky obsahovali informace o všech ninjích jak ze Suny tak z Konohy . Byly tam záznamy i o uprchlých ninjích to znamená o Sasorim, Amandě, Itachim a Samantě a dalších.
Co nikdo o Samantě nevěděl bylo to že když byla malá bydlela několik let v Konoze a poté se se svou sestrou Amandou odstěhovali do Suny.
Mise-Dones svitek zahájena ,noc:
Deidara společně s Amandou, Samantou a Tobim letěli na Deidarově umění do Suny, jakmile byly u hranic blízko, vplížili se tam měli to vymyšlené, Deidara s Tobim čekají venku než Amanda se Samantou přinesou svitek, jelikož holky se vzájemně schopnostmi doplňovali šlo jim to dobře, vklouzli tam ,, Amando já nic nevidím" špitla Samanta a vrazila do stolu,, chyť se mě já vidím a dost dobře" Samanta nahmatala v prostoru před sebou Amandu, společně se dostali do knihovny, kde vzali svitek. Samanta už byla venku Amanda se loudala vzadu, když v tom, se kolem Amandy objevil písek a spoutal ji ,, Na co čekáte zmizte! " vypískla Amanda a oni ačkoli nechtě-odletěli, Deidara si to celou dobu vyčítal ,, Kdybych nekop do tý kytky mohla se s náma v pohodě vrátit" v očích měl slzy nemohl uvěřit že mu zajali jeho zelenookou krásku nevydržel to pomyšlení že už ji neuvidí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama