Trable s láskou: Aneb románek Itachiho sestry a žraločího ninji 1.kapitola

11. srpna 2016 v 16:40 | Amanda Uchiha |  Trable s láskou: Aneb románek Itachiho sestry a žraločího ninji
Moje oficiálně první povídka je na blogu. Užijte si první dílSmějící se


Byl krásný večer. Pein si zavolal všechny Akatsuki, aby ohlásil důležitou novinu. Když chtěl začít svůj srdceryvný projev, uslyšei všichni kroky z chodby. Pein se tajemně usmál ,,Itachi dojdi pro našeho hosta a nepocuchej ji" řekl klidným tónem zrzek a tajemně se culil. Akatsuki se divili ,,ji?" ekli zborově.
Itachi se jako poslušný pejsek vydal na chodbu pro jejich " hosta". Obezřetně vklouzl na chodbu. Začal si prohlížet dívku před ním. Někoho mu strašně p připomínala ale nemohl si za boha vzpomenout koho.
Dvě černé tečky pod pravým okem se jen tak nezapomínají, z ty si pamatoval už od dětství. Vlčí zjev jí přidával na kráse a nebezpečnosti. ,,Kasai?" odtušil jméno neznámé ,,Itachi ?" Kasai se usmála objala Itachiho. ,,Tolik jsi mi chyběla" Kasai se usmála ,,Ty mě taky Itachi".
,,Itachi pojďte sem" řekl nekompromisně, ale i tak mu obličej zdobil úsměv. Itachi vzal Kasai za ruku a společně s ní se vydal zpět k ostatním.
Všichni si nově příchozí prohlíželi: O hlavu menší než Itachi , hubená postava, uhlově černé vlasy po zadek dlouhé, oči temnější než noc a při tom zářivější než slunce, pod pravým okem dvě zvláštní tečky. Každý kdo se na ni podíval tomu se musela zalíbit. Byl ti i jeden člověk který k ní cítil lásku , a Itachi to nebyl.
,,Takže Akatsuki tohle je Uchiha Kasai. Elitní ninja na úrovni kageho, Itachiho a tím pádem i Sasukeho mladší sestra" Významně pohlédl na všechny Akatsuki. ,,Kasai, Bělovlasej magor je Hidan. Zakuklenec Kakuzu. Blonďatá bárbýna je Deidara. Červenovlasá karkůlka je Sasori. To s lízátkem na obličeju je náš otravnej pomeranč Tobi" Tobi si něco zabrblal, ale jinak byl zticha. ,,My se známe. Tohle je Konan, moje Modrovlasá prdelka.."řekl a na důkaz pravdivosti svých slov objal kolem pasu Modro vlásku vedle něj.,, s Itachim se znáte. A žralok se kterým budeš mimochodem v týmu je Kisame." představil všechny ve zkratce Pein . ,,Máš dva dny na rozkoukání, pak s Kisamem dostanete měsíční misi na odzkoušení tvých schopností"...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 baaaaaka baaaaaka | 13. srpna 2016 v 3:08 | Reagovat

Ahoj, celkem dobrý blog :) Možná bych na tom ještě trochu zapracovala ale jinak zatím dobré :D

Btw: změnila bych dessign blogu, jestli ho chete dělat samy tak bych doporučila program PhotoFiltre

2 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 13. srpna 2016 v 16:11 | Reagovat

No pokud jde o příběh, tak to zní dobře, ale po slohové stránce tedy máš ještě hodně co zlepšovat. Mimochodem, docela by mě zajímal tvůj věk :)   (neber to útočně, opravdu mě zajímá :D)
Taky co ti mohu ještě poradit,je dobré udělat k příběhu nějaký úvod, kdy čtenáře uvedeš do děje. Teď jsi to začala tak, že ostatním nějak dojde, že jsou u akatsuki, ale nevědí v jaké časové linii se nacházejí a ani jsi nijak nevysvětlila Itachiho sestru ;) čtenář se v tom ze začátku bude hodně ztrácet a tímhle pomůžeš jak jim, tak i sobě v utřídění děje. :)
Rozhodně si myslím, že se můžeš vypracovat, takže v psaní pokračuj ;) taky to nemám zatím jak pořádně zhodnotit, když je tohle první, co od tebe čtu ;)

3 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | Web | 19. srpna 2016 v 22:29 | Reagovat

[1]::: děkuji za rady :) a ano děláme si s kamarádkou design sami .
[2]::: No tak věk bych tady moc nahlas neříkala :D Ohledně toho uvedení do děje máš pravdu rozhodně to tak udělám u další povídky
BTW: důvod mé neaktyvity je takový: s rodinou jsme jeli na týden na chatu a tam mi sestřenice pomohla s povídkami takže budou :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama