Trable s láskou: Aneb románek Itachiho sestry a žraločího ninji 2.kapitola

21. srpna 2016 v 15:24 | Amanda Uchiha a Samanta Namikaze |  Trable s láskou: Aneb románek Itachiho sestry a žraločího ninji
Druhý díl Trablí s láskou. No řekněte sami co si o tom myslíteVšichni už se ukládali do svých loží, až na dva Uchihovské sourozence a žraločího shinobiho. Itachi přistoupil ke své milované sestřičce Kasai, líbnul ji na líčko a Kasai Itachimu oplatila polibek na čelo. Sevřel ji ve svém ochranářském náručí a s ,,Dobře se vyspi sestřičko" ji pustil. Za jejími zády ještě KIsamemu gestem naznačil že ho bude mít pořád na očích, než se odebral ke spánku.

Kisame si přeměřil polospící Kasai pohledem,a zachytil ji dřív než se stihla rozplácnout na zemi ,,Jsi tak roztomilá" rozplýval se nad spící černovláskou. Ta něco zamrmlala a víc se k němu přivinula. Kisame zfialověl a odnesl jí do jejich společného pokoje.

Položil ji na její novou postel. Nechal jí spát v civilu a sám si šel dát sprchu, po které se s vidinou poklidné noci, zakutal do postele a usnul.

Večer před misí Kasai a Kisameho, oba dva šli spát brzo. Kisame se kolem půlnoci vzbudil, podíval se na Kasaino lůžko. Kasai sebou zmítala a vydávala zvuky jako raněné zvíře. Kisame se vyděsil a přispěchal ke Kasai, vzal si ji do náruče a šeptal ji utěšující slova. Kasai se k němu vděčně přivinula.

Když se trochu uklidnila chtěl jít náš žraločí shinobi do své. Už se zvedal, ale Kasai ho chytila za ruku ,,Prosím nechoď pryč" řekla plačtivě. Kisame si povzdechl. Nacpal se jí do postele. Lehl si na záda, Kasai mu položila hlavu na hruď, jednou rukou ho objala okolo pasu a propadla se do říše snů.

Kisame ji jednou rukou držel za pas a druhou ji hladil po ruce na jeho břiše, po nějaké chvíli se též ponořil do říše snů.
Itachi se vzbudil ráno a chtěl se jít projít, když si všiml že stále nezmizeli boty Kasai ani Kisameho. Řekl si tedy že zaspali.

Přešel ke dveřím do jejich pokoje. Potichoučku otevřel a zalapal po dechu. Kasai spala s Kisamem v jedné posteli! a ještě na sobě byli nalepení!

Itachi měl v sobě ještě kousek slušnosti, a tak zavřel dveře. Potom si sedl na druhou postel a zařval ,,Kasai!" ale jen tak aby to nebylo přes celé sídlo. Kasai sebou škubla a tím vzbudila Kisameho. Chvíli se (stále v náručí) rozkoukávali. Když spatřili mírně naštvaného (čti: nasraného k nepříčetnosti) Itachiho na druhé posteli, odskočili od sebe na druhý konec postele, celí červení ( Teda Kisame spíš fialovej XD) jako kdyby je nachytal při něčem intimním.
Itachi zuřil. ,,Kisame" zavrčel podrážděně a začal se zvedat že mu jednu ubalí, vždyť on sáhnul na JEHO malou sestřičku!

Kasai vyskočila na nohy a s rozkročením a roztaženýma rukama si stoupla před KIsameho. ,,Nii-san není to tak jak to vypadá" ,,Ne není to tak?! Vypadá to že jsi spala s ním!" řekl nabroušeně a ukázal na Kisameho. ,,Ne tak to opravdu není... Itachi uklidni se a ... a my ti to vysvětlíme" snažila se ho uklidnit Kasai.

Itachi sevřel ruce v pěsti, zhluboka se nadechl, pěsti povolil a už s normálním výrazem se díval Kasai do očí.
Sedla si vedla Kisameho na postel a Itachi si sedl vedle ní. ,, No tak... Výš jak od mala mívám ty noční můry" poškrábala se nervózně na ruce ,,.. Tak se mi včera jedna zdála... a.... a Kisame mě jen utěšoval a pak se mnou usnul" Itachi si je oba měřil svým zkoumavým a vševědoucím pohledem.

Nakonec usoudil že říkají pravdu ,,Věřím vám" Kisame si oddechl ,,Ale ty!" Ukázal na Kisameho, Kisamemu ztuhl úsměv na rtech. ,,Jestli na Kasai jenom sáhneš v tom úchylným smyslu!... Nebudu se bát tě zabít!" Kasai se na něj za tu jeho přehnanou péči zlobila ,,Proč.. proč mě nenecháš si dělat co chci, vždyť je mi šestnáct!"řekla. naštvala se a sedla si na druhou postel zády k Itachimu.

Itachi oněměl, čekal všechno ale tohle ne. Sedl si k ní a začal ji hladit po zádech ,,Já nevěděl že to bereš takhle... já se tě snažím chránit" ,,chránit před čím před mým štěstím?!" zakňučela Kasai ,,A co uděláš s tím kdybych opravdu spala s Kisamem !? půjdeš říct šéfovi aby nás rozsadil jenom kvůli tvé přehnané péči? Itachi já se o sebe umím postarat" Itachi si povzdechl, odtáhl od ní ruku a sedl si na druhý konec postele. ,,to ne, nechci abys byla nešťastná , ale nechci o tebe přijít" Kasai se uklidnila, připlížila se k Itachimu a objala ho okolo ramen ,,Itachi ty mě nikdy neztratíš.. jen prosím nezajímej se o můj.. ehm.. sexuální život" řekla a zčervenala. Itachi se uklidnil a vzpomněl si i na pravý důvod návštěvy jejich pokoje. ,,Ehm neměli jste mít misi ?"...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 23. srpna 2016 v 19:22 | Reagovat

:D  :D  úplně vidím tu Itachiho reakci :-D  chudák, on má jenom starost a Kasai hned takhle... :-D
A tvůj věk mě pořád zajímá :D třeba já začala psát ve čtrnácti myslím (ale boha, to bylo tak strašný, když to čtu teď s odstupem času :-D )
Pokud jde o psaní, kdybys třeba s něčím chtěla poradit, co se jak píše a tak podobně, tak se neváhej zeptat :-D  myslím, že s gramatikou a slohem celkově na tom jsem docela dobře xD i když vždycky je co zlepšovat ;-)

2 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | Web | 26. srpna 2016 v 22:14 | Reagovat

[1]:: Strašně moc mě těší že ty moje slátaniny někdo čte .

pokud jde o můj věk tak ho možná uvedu :-D

BTW: byla jsem z mím best bratrancem u tety na menší dovči takže tak zítra vyjdou nové díly :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama