Trable s láskou: Aneb románek Itachiho sestry a žraločího ninji 3.kapitola

27. srpna 2016 v 9:27 | Amanda Uchiha |  Trable s láskou: Aneb románek Itachiho sestry a žraločího ninji
Takže tady je třetí díl povídky Trable s láskou... Jsem zvědavá jestli se vám tato kapitola bude líbit je trošku perverzní :3


,,Ehm neměli jste mít misi ?" Kasai a Kisame se na sebe podívali ,, No jo, ale byly jsme vychcaný a zbalili se večer takže máme ještě tak patnáct minut čas." zakřenil se Kisame. ještě si deset minut povídali, než se Kasai zvedlla s tím že si půjde dát sprchu a převleče se.
Vysvlékla se. Věci si dala na skříňku, vlezla si pod vodu do sprchového koutu a smývala ze sebe všechny nečistoty. Umývala si vlasy, otočená zády ke dveřím.
Itachi se radši šel nasnídat. Kisame se chtěl též převléct, ale vzpoměl si že si nechal věci včera v koupelně, kde teď byla Kasai. Praštil se dlaní do čela ,,Já fakt věší debil být nemůžu" pomalu se připlížil před koupelnu.
Zhluboka se nadechl a zaklepal, nic žádná odezva. Kisame tedy zaklepal silněji ,,Kasai!"
Kasai sebou trhla a vypla sprchu, natahovala se pro ručník ,když s ,,Jdu dovnitř" Kisame otevřel dveře. Kasai se rychla otočila aby nevyděl její intimní partie. Jak se zná tak by se za chvíli neudržel.
,,promiň že jsem sem tak vtrhnl, chtěl jsem si jenom vzít věci" Řekl zahanbeně Kisame, sebral svoje věci a chtěl zmizet, ale podklouzla mu noha a on se jak dlouhý tak široký rozplácl na zemi. Zakňučel jako raněné zvíře a snažil se zvednout, marně ,,K-Kasai asi mám něco s nohou" řekl přiškrceně.
Kasai neváhala ani sekundu, vyskočila(ještě nahá) ze sprcháče a ve vteřině byla u Kisameho,a koumala co se mu to stalo. V ruce se jí objevila bílá chakra se kterou mu nohu léčila. KIsame zavřel oči nebyl perverzní prase jako Hidan, ale i tak se neubránil zfialovění.
,,Není to zlomený stačí když si to něčím namažeš a zítra můžeš skotačit jako novej" zachechtala se Kasai a bleskurychle se oblékla ,,Můžeš otevřít oči jsem oblečená" Kisame otevřel oči a stále s fialovími lícemi se podíval Kasai do očí. ,,Em Kisame zvládneš se zvednout máme.. máme tu misi" řekla a jako na povel zčervenala, odvrátila oči. ,,Em jo.. jo zvládnu se zvednout" řekl a na důkaz svých slov se zvedl.
Nějak se jim podařilo dostat se na místo kde se měla konat jejich mise. Několik tisíc kilometrů od Aka-sídla a všeho živého i neživého, stála menší vila. ,,Podle toho co mi řekl šém tak tady máme hrát manželský pár či co... Prý to tady půjdou zkontrolovat ninjové z Konohy" Kasai se zakřenila a podívala se na Kisameho ,,Ale se svatení nocí nepočítej" Kisame se usmál a mírně se k ní přiblížil ,,Vážně ne?" zeptal se na oko ublíženě. ,,Noo.." protáhla zamyšleně ,,Když budeš hodnej žralok tak pak.." nechala svou větu zaznít do neznáma. ,,Slibuju že budu ten nejhodnější žralok na světě." Kasai se uchechtla a rozběhla se k jejich prozatímního domu. Kisame se za ní rozběhl, už ji dobíhal. Předběhl ji, ale Kasai zakopla o kámen a spadla na Kisameho který se svalil na zem
Kisame s heknutím dopadl na zem a na něj se svalila mladá Uchihanda. ,,K-Kisame?... jsi v pohodě?" Kisame se jí díval do očí. ,,líp mi být nemohlo" usmál se psychopaticky. Společně se dostali do jejich dočasného sídla...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Smitha652 Smitha652 | E-mail | Web | 2. září 2016 v 12:36 | Reagovat

Because here is a list of multiplayer games aegfdgbfkkagkaff

2 Smithe447 Smithe447 | E-mail | Web | 3. září 2016 v 12:57 | Reagovat

The finest sites and blogs and forums centered on literature and learning? ddbeackggebbgebd

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama