Trable s láskou: Aneb románek Itachiho sestry a žraločího ninji 4. kapitola

23. září 2016 v 16:16 | Amanda Uchiha |  Trable s láskou: Aneb románek Itachiho sestry a žraločího ninji
Mám tu dlaší díl Trablí s láskou.

Posouváme se o týden do předu kdy se k Dočasnému sídlu Kasai a Kisameho blíží ninjové z Konohy... a vyruší je u nevhodné části :3


Pustým lesem se mihli čtyři postavy, mířili k daleké vile uprostřed lesa. Plavovlasý mladík se podíval na svého světlovlasého senseie ,,Kakashi sensei co je naší misí tady?" zeptal se šeptem. Tmavovlásek stojící těsně za Kakashim se uchechtl ,,to seš tak ubohej, že nejsi schopnej si zapamatovat cíl mise?! ubožáku!" odfrkl si a zapnul sharingan. ,,ubo-co?! zopakuj to!" Kakashi si povzdechl ,,nechte se máme tady misi" Sedm očí se upřelo na dům který měli sledovat.

Hlídali ten dům snad dvě hodiny. Střídali se na hlídkách. Zrovna měl hlídku Kakashi když se otevřeli dveře vili a z ní vyšla Kasai, ale měla na sobě Henge no jutsu. Z černovlasé se stala bělovlasá dívka. Z černoočky se stala zelenoočka. Mírně se jí změnili rysy v obličeji. A hned po ní ven vyšel, vysoký namakaný, muž s tmavě modrými vlasy a jemně opálenou pokožkou.

Kakashi je sledoval jak zamčeli a odešli k nedalekému jezeru. Pomalu se přesunula řtevřice ninjů aby sledovala obyvatele vili.

Chovají se k sobě spíš jako přátelé ne, jako manželé, pomyslel si Kakashi když je chvíli sledoval.
Kasai zaznamenala chakru čtyř ninjů na celkem velké úrovni. Podívala se na Kisameho hrajícího si ve vodě. Po chvíli se k němu přidala.

Doplavala k němu a objala ho kolem krku. ,,Ti z Konohy jsou za námi v tom křoví" začeptala , Kisame se k ní přitočil, naklonil se k jejímu uchu ,,Já vím musíme to dobře zahrát , takže můžem...se...no ehm ...mazlit" zčervenal Kisame ,,když ti to nebude vadit" Usmála se nervózně Kasai.

,,drž se mě, jdu na pevninu" Kasai obtočila Kisamemu nohy okolo pasu a ruce okolo krku. Kisame se i s Kasai dostal na pevninu, položil ji na osušku. Jemně ji políbil.

Kasai mu obtočila ruce zpět kolem krku. ,,Kisame mě se to nezdá" zašeptala mu do ucha. ,,Uklidni se nic ti neudělám" zašeptal na spátek
.
Naruto je sledoval a začínali mu odstávat kalhoty,chtěl se přisunout blíž aby líp vyděl, ale vypadl ze křový a rozplácl se nedaleko nich...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsi tu ?

*Klik* 100% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama