Co všechno může změnit sázka I. kapitola

13. října 2016 v 7:00 | Amanda Uchiha |  Jednorázovky
Nově jsem posedlá Kuroko No Basuke a samozřejmě jsem musela na to napsat povídku takže tady je


Kagami a aomine jsou dvěkými rivali, ale co se stane při takové rádoby neviné sázce. Aomine je šelma lstivá a na nebohého Kagamiho čeká úkol jak se s ním popere?.....


Je večer a já se procházím po liduprázdné ulici, jen tak náhodou jdu kolem basketballového hřiště, kdž uslyším: ,,Hej Taigo!" podívám se za zdrojem toho hlasu. Je to můj rival Daiki Aomine. ,,Co chceš Aomine?" řeknu otráveně. ,,Pojď se vsadit" řekne energicky ,,O co budem hrát a o co se vsadíme?" zeptám se. Daiki se zamyslí. ,,Ten kdo dá dřív deset košů vyhrál... a o co hmm... ten kdo vyhraje bude si s tím druhým moct dělat co chce.. ale jenom dneska... bereš?" Přikývnu. Vejdu na hřiště a začneme hrát.

Po několika minutách je to 9:9, zrovna jsem získal balón a rozběhl se proti Aominovu koši když kolem mě prosvištěl i s balónem... Počkat s balónem ten mám v ruce já ne?... otočil jsem se a jediný co jsem vyděl byl Aomine jak se zavěsil na koš. S vítězným úsměvem se ke mě vrátil a já potupně sklonil hlavu ,,takže? Co musím udělat?" zeptal jsem se. Aomine se zákeřně usmál ,,Myslím že víš co" odpověděl klidně.

Vzpoměl jsem si na rozhovor s Kisem:
,,Kagamicchi!" Zavolal na mě blonďatý hráč basketbalu. To oslovení si mohl odpustit!
,,Co je Kise?" řeknu s nezájmem napsaným na čele, chvíli se mi dívá do obličeje (vypadá že si ten pomyslnej nápis doopravdy čte) ,,právě jsem zjistil jednu takovou zvláštní věc" řekl hráč Kaijo. Naštval jsem se:
,,A můžeš mi sakra říct o co jde?" omluvně se usmál ,,dobře ale nenaštvi se dobře?... No jak bych to řekl Aomien po tobě jede" ....

Podíval jsem se Aominemu do očí, snad mě nechce...?! ,,Ne, to nemyslíš vážně!?" zašeptal jsem zděšeně. Aomine se perverzně usmál a přiblížil se ještě víc.

Narazil jsem zády do zdi a ucítil Aominovi rty na svích cukl jsem sebou, ale Aomine si mě podržel. Vklouzl mi jazykem do pusy a já cítil že můj odpor pomalu odpadá. Vložil jsem se do polibku, když už nám docházel kislík Aomine se odtáhl. ,,Půjdem ke mě?" zeptal se vyzívavě. Znachověl jsem a přikývl.

Aomine mě chytil za ruku a než jsem se nadál táhl mě za ruku stmavlou ulicí ke svému bytu. Když za námi zapadli dveře byl jsem na ně surově přiražen a Aomine se mi začal dobývat do kalhot.

Látka zašustila a já se před ním ocitl úplně nahý. Aomine si mě se zájmem prohlížel a já byl rudej až za ušima. Ne že bych se za sebe styděl, vím že jsem celkem hezkej. Po tom co si mě doprohlédl mě chitil za ruku a táhl mě svím bytem zřejmě do ložnice.

Shodil mě na postel a obkročmo si na mě sedl. Začal mě líbat na krku a pomalu se přesouval dolů až k mému mužství. Olízl mi erekci po celé délce, a já jsem zasténal, pomalu mě začal spracovávat a já se dostával do ráje.

,,Už..budu" zasténal jsem chviličku před vrcholem. S hlasitým ,,Aomine!" jsem mu vyvrcholil do úst...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama