Láska mezi Akatsuki 3. Gaara úchyl

23. října 2016 v 16:57 | Amanda Uchiha |  Láska mezi Akatsuki
Yosh! tady je další díl mé staré povídky Láska mezi Akatsuki. Co k tomu říct ? snad jenom: Milovníci Gaary nezabijte mě prosímJakmile se zase našel,změřil si ji přísným pohledem, až jí z toho šel mráz po zádech. Usmál se líbyla se mu byla jiná než ostatní ,v jejích očích bylo jasně vydět co cítí ,a co si myslí, ale teď tam vyděl strach.Ačkoliv to dobře kryla řekl,, Nemusíš se mě bát, já neubližuju takovím kráskám jen tak" řekl a přitom se jí stále hleděl do očí,, já.. já se vás nebojím "řekla nesměle Amanda. Usmál se její roztomilosti a trochu uvolnil písečné sevření , Amanda si uvědomila že se mu líbí, chtěla se dostat zpět za svím blonďáčkem, proto se rozhodla obětovat a začala s ním flirtovat, myslela si že ho potom uspí a uteče.

,,Takže vy jste Kazekage?"zeptala se, velice neinteligentně,, Ano jsem Gaara a ty? smím vědět tvoje jméno?", ,, já jsem Akatsuki nesluší se abych se tu bavila s pohledným Kazekagem a čekala že mě pustí"když to dořekla ihned stál za ní a šeptal,, U tebe bych udělal vyjímku, mám velkou moc na tyhle lidi víš, chci vědět tvoje jméno povíš mi ho?"manda na krku cítila jeho dech vzrušovalo jí to ale nemohla ,milovala svého blonďáka ne tohohle nadržence, ale její tělo si dělalo co chtělo. Všiml si že se jí to líbí šibalsky se usmál a začal jí líbat na jejím odhaleném rameni, Amanda se nemohla ubránit a čas od času slastně vzdychla, když si uvědomila co dělá ,vykašlala se na svůj plán, jelikož byla volná z písečného sevření a ležela na pohovce v Kazekage-kanclu a na ní se plazí sam velký Kazekage chvíli se ještě nechala ale až to zašlo k tomu že jí začal šmatrat někde kam se nesahá, použila uspávací chvat od Samanty, uspala ho, sebrala si věci a utíkala spět do Aka-sídla.

Jakmile Deidara , Samanta a Tobi přijeli z Mise domů dostalo se jim pěkného přivítání ,, Ku*va, Jak to do p*dele myslíš že ji zajali, ku*rva nemůžeme si dovolit ji ztratit je to naše nejsylnější členka Ku*va zajdete pro ni a jestli ne, nepřejte si mě Ku*va !!!" Pein byl naštvaný jako nikdy ztratili jejich nejsylnějšího člena ! už už je chtěl vyrazit když v tom... ,, šéfe omlouvám se za spoždění Kazekage mě nechtěl pustit tak jsem ho uspala"všichni zírali do dveří na udíchanou Amandu jako na zjevení. Deidara se nenechal pobízet skočil na Amandu a začal ji líbat.
A držel se jí jako by mu měla každou chvíli zmizet, vychutnával si to. Když se odtrhli , tak na Amandu skočila Samanta a sesterskou láskou ji objala . ,, To je sice pěkný že se objímáte , ale chci něco vědět, co ti dělal?"řekl Pein. Amanda se zatvářila zaraženě ,, To bych vám radši řekla o samotě šéfe, šlo by to?" ,, jistě ,vypadněte !"všichni kromě Amandy odešli. ,, Dobrá už odešli tak povídej !"manda se zhluboka nadechla a řekla ,, No tak trochu jsem se loudala už jsme to měli, zajal mě pískem a já jim řekla aby odletěli, poslechi. Potom si mě zatáh do Kanclu chvíli si se mnou povídal . Potom.... Potom mě začal líbat a já ho uspala speciálním hmatem který mě naučila Samanta" Pein byl z toho na větvy , že by Chladný Kazekage který ještě nedávno byl vraždící stroj udělal tohle? ,, Jaký si z toho měla pocit, když tě začal líbat?"anda se začervenala ale pak rázně řekla ,, vy jste jako nějakej psycholog nebo tak něco!?" ,, Ne , jen mě to tak zajímalo" řekl nezaujatě Pein.

,, No tak když vás to zajímá můj mozek byl proti ale tělo bylo pro a ten ..... ten jeho dech byl.... byl takovej příjemnej myslím že jsem jednou dokonce zasténala samozřejmě proti své vůli " Začervenala se . ,, takže nepopíráš že se ti to líbilo? " Amanda zvážněla ,, Jak jsem řekla, zasténala jsem proti své vůli, nechtěla jsem si s ním nic začít" Pein se zachechtal ale nechal to tak když odešla, šla do jejího a blonďáčkova pokoje. Deidara už na ni čekal v posteli po zbytek dne si povídaly a mazlili se .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama