Láska mezi Akatsuki 4.Všichni jsou úchylové!

13. listopadu 2016 v 16:00 | Amanda Uchiha |  Láska mezi Akatsuki
Nový díl mé nejpočetnější povídky Láska mezi akatsuki, užijte si..:3


Deidara ležel na Amandě a líbal jí všude kam jen mohl , Amanda se mu odvděčovala sténáním tlumeným o polštář aby nevzbudili celý dům, ale i tak to bylo dost slyšet. Kolem jejich pokoje zrovna procházel Kisame když zaslechl celkem hlasyté avšak tlumené sténání občasné vykřiknutí Deidarova nebo Amandina jména ušklíbl se a hned je začal šmírovat klíčovou dírkou. moc na ně nevyděl bylo šero vyděl jen Deiovi záda mezi Amandinýma nohama ,, Jestli slyším to co slyším měli byste si vzít ochranu "řekl až to v nich hrklo ,, Ehm, Kisame to jsi ty?" Zeptala se vylekaně Amanda ,,Ne to je jinej polo-žralok v Akatsuki" Zakřenil se Kisame. ,, Můžu se zeptat proč nás šmíruješ?" Zeptal se polohlasem Deidara. ,, Hmm zajímavá otázka , byl jsem prostě zvědavej" Usmál se Kisame a odešel zpátky do svého pokoje . Amanda se ztulila Deidarovi do náruče a usnula.

TOBI BYL V LESE A HONIL SE ZA HLASEM, ZA ZNÁMÍM HLASEM BYL TO HLAS ,SAMANTY KŘIČELA, KŘIČELA TAK STRAŠNĚ ŽE BY I SKÁLY ZVLADLA ZLÁMAT. KDYŽ K NÍ PŘIBĚHL UVIDĚL JÍ , BYLY V NÍ ZAPÍCHANÉ KUNAIE A SHURIKENY ,MĚLA V SOBĚ ZABODANÉ ŽELEZNÉ TYČE , UŽ VYDĚL JAK JÍ V OČÍCH MIZÍ JISKRA ROZBĚHL SE K NÍ. Z POSLEDNÍCH SIL HO POLÍBYLA A POHLADILA PO TVÁŘI. TOBI SE ROZPLAKAL DRŽEL V RUKOU JEJÍ BEZVLÁDNÉ TĚLO POTŘÍSNĚNÉ KRVÍ A TULIL SE K NÍ DOUFAJÍC V TO ŽE SE PROBUDÍ NESTALO SE TAK

.... A v tom se Tobi vzbudil se slzami v očích sledoval Samantu jak se mu zděšeně dívá do očí objala ho a řekla ,, To bude dobré Tobi byl to jen zlí sen" konejšila ho Samanta a jako s malím dítětem se s ním kolébala ,, Když Samanta v Tobiho snu umřela" Tobi se rozvzlikal ještě víc. Samanta mu vlepila pusu do vlasů a tím znovu spokojeně usnuli.

Druhý den ráno se Amanda vzbudila první, šla si dát do kuchyně něco na zub měla hlad jako vlk. ,, Ale ale kdo se nám to tu probudil, to jsi ho tak zřídila že se ještě nevzbudil, je půl jedenácté ?" Zakřenil se Kisame a Hidan se začal smát že se za břicho popadal. ,, To že si něco večer slyšel neznamená to co jsme dělali jasný ?!! " Zařvala Amanda podrážděně ,, No ale většinou to bývá pravda .taky jsem vás slyšel ,ale nechtěl jsem vás rušit ,tak jsem se zdejchnul" Řekl Sasori když došel a šibalsky se usmál, ve všech hrklo otočili se na červeno-vlasého loutkaře, který si mezi tím sedl vedle vyjeveného žraloka a dal se do jezení. ,, Co si o mě sakra myslíte? "zeptala se podrážděně Hnědovláska které z očí šlehaly blesky ,, Že se snažíš zbalit každýho chlapa v baráku" řelk nezaujatě sešívaný ninja a dál se věnoval počítání peněz, Žralok dodal ,, I když nevím proč bi jsi byla s tou blondýnou, když to ani pořádnej chlap není " To už ale přehnal, ihned jak to dořekl na něj vystartovala Amanda s červenou čakrou okolo těla, letěla světelnou rychlostí na Kisameho který se nestihl ubránit a Amanda do něj bušila div z něj duši nevymlátila .
Křup ,křup, Jekot

Kakuzu odhodil Amandu od žraloka a sedl si na ni aby nikomu dalšímu neublížila . Kisame si hladil zlomenou ruku a s očima zpráskaného štěněte se dobelhal do Sasoriho ordinace.

,,Nevypadá to dobře, část kosti ti semlela na prach. A já nemám potřebné umění medika abych to vyléčil. Běž si ji udobřit a ti to vyléčí jinak ti to šéf asi omlátí o hlavu" Kisame se tvářil jako by mu ukradli Samehadu. ,, Když já urazil toho jejího blonďáka, víš jak je na to citlivá" Loutkař se zamyslel ,,tak ji přemluvím já!" řekl rozhodně a odešel.

Kakuzu seděl na Amandině břiše držel ji ruce nad hlavou v pevném ale nijak bolestivém sevření. Loutkař vběhl do místnosti a zrak upřel na vspírající se hnědo-vlásku ,pod sešívaným ninjou. ,, chci si s tebou promluvit osamotě, tak se uklidni, ať ťe může Kakuzu pustit" Amanda zavrčela ale pak se uklidnila. ,, Dobrá Kakuzu slez z Amandy ať si můžem promluvit" Kakuzu se podíval na nebránící se tělíčko pod sebou a ušklíbl se ,, ale co když nechci" Řekl sešívaný a podíval se na Amandu chtivím pohledem ,, Slez ze mě ty zvrhlíku" zařvala Amanda a snažila se mu vykroutit. On však jen víc stisknul sevřetí a přiblížil se k jejímu obličeji ,, když se nebudeš vspírat zalíbí se ti to" zašeptal jí do ucha ,, ale já nechci "
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama